• Profile do sufitów podwieszanych napinanych

    Profile do sufitów podwieszanych napinanych

  • Profile wykończeniowe

    Profile wykończeniowe

  • Inne profile PCV miękkie

    Inne profile PCV miękkie

Promocja na uszczelki maskujące TLS

Uszczelka maskująca TLS biała w cenie 0,48 zł/metr!

Uszczelka maskująca TLS kolorowa w cenie 0,61 zł/metr!

NAJNOWSZA PROMOCJA – ważna tylko do wyczerpania zapasów!!!

W sprawie zakupu i odbioru próbek gratisowych prosimy o kontakt

Polityka prywatności

W zawiązku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu danych - tzw. RODO - przekazujemy podstawowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych:

Administrator danych oraz informacje kontaktowe

Administratorem danych jest REFIMEX Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Św. Anny 15A, 42-700 Lubliniec, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,tel. +49 515 590 439.

Cele przetwarzania danych

Dane osobowe będą przetwarzane w celach dodania ich do bazy danych kontrahentów (klientów oraz dostawców), z którymi REFIMEX sp. z o.o. prowadzi relacje handlowe.

Kategorie danych osobowych

Wśród danych osobowych znajdują się wyłącznie dane, nadane nam naszymi kontrahentami, między innymi: nazwa przedsiębiorcy obejmująca firmę (nazwę) oraz imię i nazwisko właściciela, adres siedziby, adres korespondencyjny, adres dostawy towarów, nr NIP, nr REGON, adres e-mail, nr telefonu, dane osoby kontaktowej w postaci imienia i nazwiska, stanowiska służbowego, służbowego nr telefonu i służbowego adresu e-mail. Nadto w przypadku klientów, z którymi zawarte były umowy odpłatne, przetwarzane również dane dotyczące płatności.

Źródło pochodzenia danych

Dane nadchodzące od kontrahentów (w treści e-mailów, listów, faktur), CEIDG, baza internetowa REGON, baza KRS, firmowe strony www, portale i serwisy internetowe. REFIMEX sp. z o.o. nie stosuję 'Cookies' na swoim portalu internetowym refimex.pl, natomiast ich mogą wykorzystywać inne podmioty, linki do których umieszczamy na swoim portalu.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Przysługują osobom fizycznym prawa dotyczące swoich danych osobowych, a REFIMEX sp. z o.o. jako administrator danych osobowych odpowiada za realizację tych praw zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nowa listwa montażowa PCV w kolorach białym i czarnym.

listwa montażowa PCV

Dokonaliśmy radykalnej zmiany kształtu listwy montażowej do sufitów napinanych.

Nowy profil ułatwia pracę na rogach i zakrętach.

Listwa montażowa idealnie nadaje się do użycia naszych harpunów i uszczelek maskujących

Dostępna teraz również w kolorze czarnym.

W sprawie zakupu i odbioru próbek gratisowych prosimy o kontakt

Przygotowujemy się do wprowadzenia na rynek nowego produktu - szpachelek do montażu sufitów napinanych.

Planowane są dwie konfiguracje: 7 sztuk i 2 sztuki, których zdjęcia podano poniżej.

Dziękujemy za komentarze i sugestie.

 

 

 

REFIMEX sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu prowadzi międzynarodowy handel surowcami plastików, surowcami ogniotrwałymi, wyrobami ogniotrwałymi oraz profilami PVC.

W dziedzinie REFRACTORIES oferujemy szeroką gammę materiałów ceramicznych i produktów ogniotrwałych od wiodących europejskich i azjatyckich producentów, między innymi: monolityczne materiały ogniotrwałe do wykorzystania w piecach hutniczych, kadziach głównych oraz kadziach pośrednich, produkty izostatycznego prasowania do procesów ciągłego odlewania, surowce mineralne.

W dziedzinie PLASTICS oferujemy dostawy surowców polichlorku winylu, jak również i profili PVC do branży budowlanej i wykończenia wnętrz, między innymi: narożniki, kątowniki, ćwierćwałki, opaski do drzwi,profile do sufitów podwieszanych napinanych (listwa montażowa, harpun, uszczelka maskująca) oraz innych.